Využijte DOPRAVU ZDARMA při objednávce nad 1290 Kč.

Strie

Strie, velká většina žen je má a nejen žen, i muže trápí tyto jizvy

 

Strie, velká většina žen je má a nejen žen, i muže trápí tyto jizvy. Strie jsou spojené s nabíráním váhy, mohou vznikat již v pubertě, kdy se naše tělo rychle „vytáhne“, při tloustnutí, vzpírání, ale hlavně vznikají při těhotenství.

IMG_0461-retus

 

Proč ale? Naše kůže má jistý objem, který když se překročí začne její spodní vrstva praskat a vznikají nejdřív čerstvé, většinou do fialova až červena zbarvené jizvy, které nebolí, ale nebudeme si nalhávat, že by byly esteticky vzhledné. Po několika týdnech jizva vybledne, ovšem zbavit se jí je téměř nemožné. Nejčastější místo výskytu strií je bříško, zadeček, ruce, prsa a boky.

 

IMG_0464-retus

 

Jak vznikly mé strie? Kromě toho, že jsem během dospívání během chvilky dorostla do výšky 180 cm, tak jsem také hodně přibrala, ke své výšce jsem vážila jednu dobu neskutečných 139 kilogramů. K dnešnímu dni je už přes padesát pryč, ale s rychlým úbytkem váhy přišly problémy s kůží. Málokdo vám u fotek těch nádherných proměn poví, jak to opravdu je, že dřív natažená kůže teď visí, že strie, které byly rovné, najednou vypadají, jak kdyby vám někdo struhadlem vyryl do kůže spoustu jizev. Nikdy vlastně nemůžete předvídat, jak se vaše kůže bude chovat, každý má jiné dispozice k elasticitě kůže, k hojení i samotné tvorbě jizev. Bohužel má kůže se zrovna nejlíp nehojí, proto jsem byla zoufalá a pomalu se začala smiřovat s tím, že navždy budu mít tyto ošklivé rýhy jako vzpomínku na mé velké já. Potom ale přišlo Onclé, sama jsem tomu původně nevěřila, říkala jsem si, že je to pouze další kosmetický trik, brzy jsem byla ale vyvedena z omylu. Měli jste vidět mé nadšení, když jsem viděla, že mi dokonce mizí i hyperpigmentace v oblasti podpaží a stehen, kůže se pomalu začíná zase napínat a strie se pomalu stahují. Samozřejmě je to o životosprávě, nemůžete čekat, že pokud začnete výrobky používat a budete se k tomu válet na gauči a jíst hamburgery, půjde to samo. Je to soustavná práce na sobě, jíst zdravě, hodně pít a hlavně hydratovat pokožku, dopřát si dostatek spánku a omezit stres, vaše tělo vám to brzy vrátí.

 

strie

 

Příliš málo se v dnešní době staráme o sebe, o to, co svému tělu dopřáváme, ať už v podobě jídla nebo právě v podobě kosmetických produktů, vidíme produkt v reklamě, ale už se nepídíme po tom, co v něm opravdu je. Proto jsem byla tak nadšená z Onclé, které odmítá šetřit na účinných látkách, jen aby dosáhlo nejvyššího možného zisku. Chtějí vytvořit něco, co bude pomáhat nám všem, kteří máme problém se striemi, těm, kteří se bojí v létě nosit plavky, těm, které se stydí za to, jak vypadají. Chtějí ukázat, jak důležitá je sebeláska a proto Onclé.

 

IMG_9999

 

Můžete zakoupit zde

 

Zpět do obchodu