Využijte DOPRAVU ZDARMA při objednávce nad 1290 Kč.

O nás

ONCLÉ

Značka Onclé byla vyvinuta s cílem poskytnout kvalitní a účinnou kosmetiku, která zajistí především zdravou a pohodlnou péči o pokožku celého těla.                                                                                          Onclé nabízí tři ucelené řady, které se starají o:

 

 

Specialista na krásnou pleť

Výrobky Onclé obsahují vysoký podíl jedinečných aktivních látek, přírodních složek a BIO olejů. Nabízí tak způsob moderního a zdravého životního stylu dostupného pro všechny ženy a děti. Používáme ty nejmodernější výrobní technologie a výrobky Onclé jsou šetrné vůči životnímu prostředí - vysoká kvalita, bezpečnost a důvěra je pro nás prioritní a rozhodující.

 

„Výrobky kosmetické řady Onclé jsme připravovali takříkajíc pro sebe a své děti - s velkou dávkou lásky a zodpovědnosti. Věříme totiž, že i my, Češi, umíme vyrábět vysoce kvalitní a krásné věci, na které můžeme být právem pyšní. Proto jsme všechny naše výrobky vyvíjeli v Čechách a také je zde, s ohledem na životní prostředí, vyrábíme. Spojili jsme sílu přírody a moderní vědy a vytvořili kosmetiku s vysokým obsahem jedinečných aktivních látek, přírodních složek a BIO olejů, které pečují o pokožku celého těla. Smyslem výrobků Onclé není však pouze pečovat o pokožku, jde o celkový způsob zdravého, moderního, ale zároveň rozumného životního stylu, pro všechny naše ženy a děti."

Marcela Kubátová
manažerka projektu Onclé a maminka dvou dětí

 

50

 

 

Zpět do obchodu