O nás

ONCLÉ

Značka Onclé byla vyvinuta s cílem poskytnout kvalitní a účinnou kosmetiku, která zajistí především zdravou a pohodlnou péči o pokožku celého těla.                                                                                          Onclé nabízí tři ucelené řady, které se starají o:

 

 

Specialista na krásnou pleť

Výrobky Onclé obsahují vysoký podíl jedinečných aktivních látek, přírodních složek a BIO olejů. Nabízí tak způsob moderního a zdravého životního stylu dostupného pro všechny ženy a děti. Používáme ty nejmodernější výrobní technologie a výrobky Onclé jsou šetrné vůči životnímu prostředí - vysoká kvalita, bezpečnost a důvěra je pro nás prioritní a rozhodující.

 

„Výrobky kosmetické řady Onclé jsme připravovali takříkajíc pro sebe a své děti - s velkou dávkou lásky a zodpovědnosti. Věříme totiž, že i my, Češi, umíme vyrábět vysoce kvalitní a krásné věci, na které můžeme být právem pyšní. Proto jsme všechny naše výrobky vyvíjeli v Čechách a také je zde, s ohledem na životní prostředí, vyrábíme. Spojili jsme sílu přírody a moderní vědy a vytvořili kosmetiku s vysokým obsahem jedinečných aktivních látek, přírodních složek a BIO olejů, které pečují o pokožku celého těla. Smyslem výrobků Onclé není však pouze pečovat o pokožku, jde o celkový způsob zdravého, moderního, ale zároveň rozumného životního stylu, pro všechny naše ženy a děti."

Marcela Kubátová
manažerka projektu Onclé a maminka dvou dětí

 

50

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení