Využijte DOPRAVU ZDARMA při objednávce nad 1290 Kč.

Péče o naše nejmenší

Přebalování, mazání, koupání

Přebalování, mazání ani koupání nevypadá tak hezky jednoduše jako v reklamách. Děti se prostě kolikrát mazat nechtějí, při přebalování jsou zrovna nejvíc aktivní a prostě je to někdy fuška. Ale jak všichni víme, pro dětskou pokožku je důležité, ji chránit.

IMG_0207

 

Adámka jsem měla poměrně v mladém věku, jsem matka samoživitelka, jeho tatínek nás opustil během těhotenství. Je to občas těžké, nebudu vám nic nalhávat, ale pak se zadívám do modrých očí toho maličkého stvoření, které se na mě usmívá a vím, že bych neměnila, že on je teď můj svět, že bych pro něj udělala vše. Ty pocity se špatně popisují, ale pokud jste taky máma, pochopíte, co tím myslím. Když po několikahodinovém bolestivého porodu, máte v náručí ten nejkrásnější uzlíček, najednou se všechno změní. Cítíte lásku v její nejsilnější formě a víte, že byste nikdy nikomu nedovolili, aby mu cokoliv provedl, že ho budete bránit před celým světem.

 

IMG_2492

 

První měsíce nebyly lehké, byly dny, kdy jsem si myslela, že to nezvládnu. Adámek nebyl moc velký spáč a já byla čím dál tím víc unavená. Nevím, co bych dělala bez své maminky, to ona mi ve všem pomáhala i ona mě přivedla na značku Onclé. Adámek měl od malička suchou pleť, kterou dráždilo téměř vše. Proto jsem musela dávat pozor v čem peru a hlavně, co používám při péči o něj. Když jsem vyzkoušela Onclé, měla jsem velkou radost, kůže mého syna nereagovala nijak podrážděně, naopak byla krásně vyživená a hebká. Na tělový balzám a olej do koupele už nedám dopustit. A tak mi i Onclé svým způsobem pomáhá vše zvládat a za to jsem neskutečně vděčná. Chci pro svého Adámka to nejlepší a vím, že mu i s touhle pomocí, mohu dát.

 

 

 

IMG_0091

 

Můžete zakoupit zde
Zpět do obchodu